Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık

Şehirler arası evden eve nakliyat güven ve tecrübe işidir. Platin Nakliyat bu durum için müşterilerini düşünerek Axa OYAK güvencesi altında ev ve ofis eşyalarınızı sigortalar. Ülkemizin hemen hemen her şehrine kadar evden eve nakliyat gerçekleştirdik.

Şehirler arası evden eve nakliyat konusunda titizlikle çalıştığımız için sizin hiç bir endişe duymanıza gerek kalmaz. Şehirler arası evden eve nakliyat için mesafe uzunluğu nedeniyle eşyalar doğru paketlenmelidir. Platin nakliyat bu durum için müşteri memnuniyetini göz önüne alarak mobilya ve diğer eşyaları özenle paketleyip yerleştirmektedir. Mobilyalar özel olarak şuan ki oturduğunuz evinizden demonte edilir. Taşınacağınız evin odasında ise tekrar montajı yapılır.

 

Türkiye’deki evden eve nakliyat yaptığımız iller şunlardır. İstanbul başta olmak üzere Sivas, Balıkesir, Muğla, Afyon, Yozgat,  Erzurum, Ağrı, Tunceli, Mardin, Malatya, Diyarbakır, Uşak, Van, Zonguldak, Kahraman Maraş, Karaman, Artvin, Trabzon, Samsun, Ordu, Çanakkale,  İzmir, Sakarya, Antalya, Aydın, İzmit ve daha bir çok şehre şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ülkemizdeki hemen hemen her şehre sevkiyatlar gerçekleştirmekteyiz.

Eşyalarınızın tümü Hekimoğlu  nakliyat ve sigorta şirketi Axa OYAK güvencesi altındadır. Hekimoğlu nakliyat geniş ve çalışkan kadrosu ile en iyi ve en kaliteli bir şekilde sizlere hizmet vermektedir. Sadece bir telefon açarak firmamız Platin nakliyata ulaşabilirsiniz.

REFERANSLAR

Hemen Ara
× Hemen İletişime Geç