Eşya Paketleme

Eşya Paketleme

Bir nakliyat hizmetinin en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Paketleme işlemleri ne kadar sağlıklı yapılırsa, taşıma güvenliği de o kadar sağlanmış olur. Paketleme Platin nakliyat firmamız ise, kanepeleri, koltuk takımlarını ve diğer tüm eşyaları özenle ambalajlamaktadır. Ayrıca ambalajlama çalışmaları birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız mutfak araç gereçleri, aynalar ve cam yüzeyler içinde karton kutulama desteği sunmaktadır. Bu gibi eşyalar kartonlara yerleştirildikten sonra taşınmaktadır. Paketleme Platin nakliyat personelleri, gerek duyduğu taktirde eşyaları en az 4 kat ambalajlamaktadır.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmeti

Tüm nakliyat hizmetlerinin en önemli adımlarından birisi olan Eşya paketleme ve ambalajlama doğru yapılmadığı takdirde eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Bu sebeple kaliteli firmalar öncelikli olarak bu adıma dikkat etmektedir.

Platin Nakliyat da müşterisine sunduğu nakliyat hizmetlerini kaliteli eşya paketleme ve ambalajlama çalışmaları ile vermekte, eşyaların zarar görmesine de engel olmaktadır.

Eşya Paketlemede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Paketleme ve ambalajlama işlemleri büyük bir dikkat gerektirmektedir. Çünkü hangi eşyanın hangi malzeme ile kaplanması gerektiği oldukça önemli bir konudur. Eğer doğru malzemeler doğru eşyalarda kullanılmazsa, parçaların zarar görme ihtimali de oldukça yüksektir. Bunun yanı sıra eşyalar paketlenirken de numaralandırılmaktadır. hangi odadan alındıysa taşınılacak konuma gelindiği zaman da o odaya bırakılmaktadır. Böylece müşteri eşyaları ambalajından çıkarıp anında yerleştirmeye başlayabilmektedir.

Nakliye Sırasında Eşya Paketleme Ücretsiz Mi?

Tüm müşterilerimiz evini veya ofisini ekonomik fiyatlar ile taşıtmak istemektedir. Bu nedenle de nakliye firmaları arayışın da direk olarak fiyatlar sorgulanmaktadır. Fakat hizmet içeriği arka plana atılmamalıdır. Örneğin müşterilerimiz bir firma ile anlaşmakta ve ardından taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Firma yetkilileri eşya paketleme işlemleri için ekstra ücretler talep edince sorunlar yaşanmaktadır. Yani müşterilerimiz anlaşma sırasında vermiş oldukları fiyatlar içerisine nelerin dahil olduğunu sorgulamalıdır.  Platin evden eve nakliyat firmamız tüm eşyaları ücretsiz bir şekilde paketlemektedir. Bunun yanı sıra montaj ve demontaj gibi işlemler de tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bazı nakliyeciler bu durumdan faydalanarak müşterilerine ucuz rakamlar vermektedir. Ancak söz konusu bu rakamlar sadece taşıma hizmetlerini kapsamaktadır. Ev taşıma veya ofis taşıma hizmetlerinin profesyonel bir şekilde verilmesinin ilk şartı eşya paketleme sürecinin sorunsuz bir şekilde tamamlanmasıdır. Özellikle de kanepeler, koltuklar, yemek masaları hassas yüzeylerden oluşmaktadır. Taşıma sırasında söz konusu bu yüzeylerin çevresel etkenlere karşı korunması gerekmektedir. Aksi taktirde maddi zararlar yaşanabilmektedir.

REFERANSLAR

Hemen Ara
× Hemen İletişime Geç